درباره ما

رایکا تجهیز صنعت کیان

همواره به تعهداتمان پایبندیم

درباره شرکت

رایکا تجهیز صنعت کیان

شرکت مهندسی بازرگانی رایکا تجهیز صنعت کیان با بیش از یک دهه تجربه پیوسته توانسته، با تکیه بر شعار همیشگی خود "همواره به تعهداتمان پایبندیم" و با به کارگیری پتانسیل¬های علمی و تجربی خود و در اختیار داشتن کادری مجرب، متشکل از متخصصان فنی و بازرگانی توانمند و با بهره گیری از توانمندی های شرکت های معتبر خارجی و داخلی در زمینه های تامین وساخت تجهیزات پایپینگ (پایپ-ولو-فیتینگ) و ابزار دقیق در پروژه های نفت گاز و پتروشیمی,فولاد, مس و معدن پاسخگو نیاز مشتریان خود باشد.

این شرکت علاوه بر امکان واردات مستقیم و غیر مستقیم اقلام از Vendorهای معتبر (تحت AVL) خارجی و اخذ گواهینامه های کیفیت از بازرسان شخص ثالث و دریافت گواهینامه ISO 9001 و با بهره گیری از امکانات انبارداری گسترده در تهران و دبی و همچنین با داشتن انباری با امکان ذخیره سازی مناسب گستره وسیعی از کالاها در مساحتی بالغ بر 7000 متر مربع، می باشد. مشخصاً این امر موجب تسریع در زمان تأمین نیازمندی های پروژه ها و کارفرمایان محترم در خصوص اقلام مورد نیاز خواهد بود. در همین راستا شرکت رایکا موفق به کسب نمایندگی انحصاری شرکت Hebei Pipe-Fitting در بخش لوله و اتصالات فولادی، آلیاژی و استیل تحت استاندارد API Specification Q1 گردیده و متناسبا” انعطاف ملموسی در زمانبندی و همراهی با نیازمندی های کارفرمایان خواهد داشت.

شرکت رایکا تجهیز صنعت کیان در فهرست بلند یکپارچه AVL تأمین کنندگان دستگاه مرکزی وزارت نفت ( و کلیه شرکت های زیرمجموعه تابعه ملی نفت، گاز، پالایش و پخش و پتروشیمی ) با شماره IR015 11000 004637 و هچنین در AVL شرکت ملی صنایع مس ایران با شماره 114613 مورد تأیید قرار گرفته است و موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001 گردیده است.
مدیر عامل - خانم عباسی